Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні з’явилася пісня для підтримки підлітків та молоді

28 Квітня 2024, 12:32

Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом зі співачкою Jerry Heil та психологинею Світланою Ройз презентували пісню Believe me! («Повір!») для підтримки ментального здоров’я підлітків та молоді. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Укрінформ.

Вона створена в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», допоможе молоді налаштуватися на самопідтримку, відчути спроможність вплинути на свій стан і зберегти віру у власні сили.

Зазначається, що в межах опитування ЮНІСЕФ через U-Report Україна 69% молодих людей віком від 14 до 34 років зазначили, що після 24 лютого 2022 року їхній загальний емоційний стан погіршився, водночас 73% молодих людей зізналися, що потребують емоційної чи психологічної підтримки.

Ця пісня є простим інструментом на основі афірмацій, який допоможе змінити фокус уваги та налаштуватися на більш позитивний лад.

«Афірмації – як їх часто називають – це позитивні ствердження, мотиватори. Вони можуть допомогти в роботі з негативними моделями мислення, розірвати коло нав’язливих думок, розширяють простір сприйняття і пропонують інший більш позитивний сценарій»,зазначила Ройз.

Деякі дослідження доводять, що афірмації знижують рівень кортизолу в організмі, а повторення позитивних тверджень залучає зони мозку, що відповідають за оцінку та сприйняття себе.

Крім того, наразі важливо робити речі, які додають стабільності в нашу непередбачувану реальність: вчасно лягати спати, робити зарядку та виконувати іншу просту рутину, яка трошки врівноважує. Так само важливо слухати треки, які заряджають і надихають на позитивне сприйняття.

«Іноді, щоб зібратися з думками, потрібно сказати собі «у мене все вийде», щиро повірити в це й почати діяти. Я рада, що за допомогою музики можу поділитися своїм відчуттям світу та принципами. Тому, якщо здається, що справи йдуть криво – тримай спинку рівно»,зазначила виконавиця пісні Jerry Heil.

Пісню можна прослухати в Інстаграм та ТікТок.

Нагадаємо, що в Україні запустили інформаційну кампанію про способи подолання стресу в дітей і дорослих під час війни.