Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Польська делегація відвідала Бородянку: там планують створити Українсько-Польський центр протезування

17 Квітня 2024, 16:03

Йдеться про центр соціально-психологічної реабілітації в Бородянці, що розташований у Київській області. Там розглядають можливість розташування Українсько-Польського центру протезування. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на Мінреінтеграції.

Планується, щоб у такому закладі люди змогли отримувати протезування і проходити реабілітацію.

Центр відвідали представники Посольства Республіки Польща, виробника протезів EnForce Medical Technologies і благодійного фонду Siepomaga разом із представниками Міністерства у справах ветеранів.

Першими заклад оглянули ветерани – учасники «Ігор Нескорених» (міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі).

Зокрема, протестували на доступність, наявність усього необхідного для психологічного та фізичного відновлення ветеранів з інвалідністю, а також перевірили якість надання послуг.

Тепер очікується експертна оцінка від польської сторони щодо можливості його розміщення саме у приміщенні Бородянського центру.

Ініціативу щодо створення Українсько-Польського центру протезування обговорювали в межах роботи Українсько-Польської Міжурядової Комісії.

Раніше ми повідомляли про те, що прийом заявок від закладів охорони здоров’я для участі у проєкті безоплатного зубопротезування ветеранам триває.