Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Затверджено Стратегію діяльності Мінреінтеграції на 2024–2026 роки

1 Травня 2024, 10:49
Наказом Мінреінтеграції від 26 квітня 2024 року № 126 затверджено Стратегію діяльності Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на 2024–2026 роки. Про це РеІнформ повідомляє з посиланням на телеграм-канал Мінреінтеграції.

Стратегія визначає ціль (місію) Міністерства, стратегічні завдання і план заходів.
Так, у середньостроковій перспективі діяльність Мінреінтеграції буде сфокусована на реалізації таких стратегічних завдань:• формування та координація реалізації державної політики з підтримки внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації;• підтримка відновлення та розвитку людського капіталу, забезпечення соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації;

• координація гуманітарного реагування на виклики, пов’язані з військовою агресією російської федерації;

• реалізація державної політики щодо відновлення державної влади та реінтеграції населення деокупованих територій України;

• проведення моніторингу стану дотримання норм міжнародного гуманітарного права у зв’язку зі збройною агресією проти України.

Реалізація Стратегії сприятиме створенню інструментів з відновлення державної влади та реінтеграції тимчасово окупованих територій України. А також – забезпеченню житлових прав, соціальної та гуманітарної підтримки внутрішньо переміщених осіб.

З повним текстом Стратегії можна ознайомитися за посиланням.