Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Віцепрем’єр Ірина Верещук разом з переселенцями відвідала виставу

1 Серпня 2022, 19:10

Під час візиту на Полтавщину Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук мала нагоду не лише вручити гуманітарну допомогу вимушено переміщеним сім’ям, а й разом з ними переглянути музичну виставу Полтавського академічного обласного українського музично-драматичний театру ім. М. Гоголя.

Посадовиця була приємно вражена роботою творчого колективу, який своїми виставами активно підтримує моральний дух тих, кому через війну довелося покинути рідну домівку. З перших місяців повномасштабного вторгнення гоголівці активно беруть участь в проведенні культурного дозвілля внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток в обласному центрі. І такі зустрічі стали вже традиційними.

Його колектив регулярно організовує вистави для дітей та дорослих. Для дітей віком від 6 до 14 років кращі спеціалісти театру проводять також майстер-класи.

В тих приміщеннях, де перебувають переселенці, спектаклі відбуваються щодня двічі на день. Різножанрові веселі казки, музична класика – все це допомагає вимушеним гостям полтавського краю на декілька годин забути про свої переживання і поринути у світ мистецтва. У критичні часи саме мистецькі твори можуть бути тією сестрою милосердя, яка допоможе зцілити душу.