Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні відновили роботу вже понад 480 релокованих підприємств

4 Серпня 2022, 14:33

За програмою релокації до безпечних регіонів України з регіонів активних бойових дій евакуювалися 692 підприємства, 484 з них вже поновили роботу. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Telegram-канал Міністерства економіки України.

За даними відомства, найбільша частка компаній (24,6%) переїжджає з регіонів активних бойових дій до Львівської області. Також бізнес переміщується до Закарпаття (16,1%), Чернівецької (11,4%), Тернопільської (7,6%), Дніпропетровської (7,4%) й Івано-Франківської (7,3%) областей.

Серед релокованих підприємств, які вже відновили діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (39% від загальної кількості), а також переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності (5%).

У зв’язку з війною рф проти України багато підприємств не можуть повністю чи частково функціонувати. Тому уряд запустив програму допомоги бізнесу для тимчасового переміщення підприємств із зони бойових дій.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв про те, що у межах співпраці Львівської міськради та ПРООН у Львові змонтують тимчасову споруду для релокованого бізнесу.

Фото: porady.org.ua