Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Уряд Іспанії схвалив допомогу українським біженцям

4 Серпня 2022, 21:33

Уряд Іспанії схвалив указ про виділення 52,8 мільйона євро для допомоги українцям, вимушеним тікати через війну в країні. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Anadolu Agency.

Розмір виплат складає 400 євро (15 003 гривні) на місяць для кожного дорослого українського біженця та 100 євро (3750 гривень) – для неповнолітніх. Кошти виплачуватимуться максимум протягом шести місяців.

Хто може отримати допомогу?

Щоб отримувати допомогу, українці повинні підтвердити, що вони мають статус тимчасового захисту в Іспанії та не перебувають на утриманні місцевих благодійних організацій, а також не мають інших джерел доходу. Щодо неповнолітніх, то дорослі, які отримуватимуть кошти замість дитини, також мають підтвердити свій статус. Якщо батьків або опікунів двоє, лише один із них зможе отримувати додаткові 100 євро.

Як отримати допомогу?

Щоб отримати допомогу, потрібно зареєструватися на прийом у Службі соціального забезпечення (на сайті слід обрати розділ «Make an appointment for pensions and other benefits (INSS)»).

Загалом в Испаниї перебувають близько 130 тисяч українських біженців, більшість із яких живуть за власний кошт або покладаються на сім’ю та друзів.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв, що Європейський інвестиційний банк виділив Україні 1,59 мільярда євро на відновлення пошкодженої інфраструктури та критичних проєктів.

Фото: Pixabay