Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Американські пластичні хірурги надаватимуть українцям безкоштовну медичну допомогу

4 Серпня 2022, 19:54

Пластичні хірурги зі США надаватимуть українцям, які постраждали через війну, безоплатну медичну допомогу. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на медичну платформу «Ingenius».

У вересні 2022 року запланована медична місія «FACE TO FACE Ukrainian Medical Mission», у межах якої команда американських лицьових пластичних хірургів надаватиме медичну допомогу людям, що отримали травми голови, обличчя та шиї.

Американські лікарі разом з українськими колегами відбиратимуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування у клініці будуть безкоштовними.

Щоб дізнатися про те, як подати заявку, потрібно написати на електронну адресу face2ukraine@gmail.com або у Telegram чи Viber: (050) 574-96-60, Ігор Анатолійович.

У процесі подачі вам буде надана згода на обробку персональних даних для підпису. Далі потрібно буде надіслати персональні дані (ім’я, дата народження), коротку історію хвороби, інформацію про попередні операції, відскановані копії виписок і фотографії. Після отримання та розгляду документів пацієнту повідомлять, чи прийнято його до участі в місії, а також деталі про місце та дату оперативного втручання.

Раніше РеІнформ повідомляв, що у Львові планують створити один із найбільших реабілітаційних центрів Європи, де зможуть лікувати щорічно 50 тисяч військових і цивільних, які постраждали від війни.

Фото: nus.org.ua