Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Рівненщині планують компенсувати оренду житла офіційно працевлаштованим ВПО

4 Серпня 2022, 19:07

У Рівненській ОВА відбулася зустріч із представниками Львівського офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, які координують роботу міжнародних гуманітарних організацій у західних областях, серед яких Рівненська. Під час зустрічі сторони обговорили питання покращення надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Рівненську обласну військову адміністрацію.

У відомстві заявили, що всіляко намагатимуться заохочувати працювати ВПО. Одна з ідей – компенсувати оренду житла тим переселенцям, які офіційно працевлаштовані.

Сторони дійшли згоди, що у пріоритеті – допомога у забезпеченні продовольчих потреб переселенців, а також у підготовці до зими соціальних закладів. Також обговорили можливість використання модульних будинків як тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

Нещодавно стало відомо, що в області є релоковані підприємства, які можуть зайнятися виготовленням тимчасового житла. Тим самим це буде не лише допомога переселенцям, а й бізнесу.

Раніше ми повідомляли, що для переселенців, які мешкають на Рівненщині, планують будувати нове житло.

Фото: Рівненська ОВА