Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На порталі «Дія» запустили курси для підтримки психологічного здоров’я

2 Серпня 2022, 17:46

На порталі «Дія. Цифрова освіта» запустили курси для підтримки психологічного здоров’я. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.

Мета цих освітніх серіалів – підтримати українців, які потерпають від війни, перебувають у стані постійного стресу та напруги. Також курси навчають підтримувати себе та своїх близьких у надскладні часи.

У курсі для цивільних «Психологічна підтримка себе та близьких» можна дізнатися про те, як зняти стрес і напругу у тілі, пережити горе, впоратися з постійною тривогою, провести арттерапію, допомогти дітям, які пережили жахи війни. Курс має формат освітнього серіалу, що складається з 14 серій, тривалість яких від 4 до 8 хвилин.

Курс «Робота з емоційним вигоранням» містить 15 серій тривалістю від 5 до 11 хвилин. Там розповідають, як не стати жертвою під час порятунку інших; як наповнити себе ресурсами та повернути контакт із тілом, якщо ви втомилися, впоратися з відчуттям провини та допомогти собі, коли перед очима страшні зображення війни.

Нагадаємо, раніше на порталі «Дія.Цифрова освіта» уряд запустив серіал про психологічну підтримку для цивільних під час війни. Він навчає, як пережити страх чи кризу, як заспокоїти дітей, а також впоратися з негативними думками.

Фото: osvita.diia.gov.ua