Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Австрія скасувала вимогу самоізоляції для хворих на коронавірус

2 Серпня 2022, 14:36

З 1 серпня в Австрії люди, які отримали позитивний тест на коронавірус, не зобов’язані самоізолюватися. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на видання «Kurier».

Згідно з новим розпорядженням Міністерства охорони здоров’я, хворі на коронавірус, якщо почуваються достатньо добре, можуть виходити з дому чи запрошувати інших до себе, але з вимогою носити маску. Без неї можна виходити на вулицю, але потрібно дотримуватися соціальної дистанції.

Людям із позитивним тестом не можна відвідувати ресторани та бари. Також зберігається заборона на відвідування будинків для літніх людей, лікарень, шкіл і дитсадків.

Дітям із позитивним тестом на коронавірус не можна приходити на навчання, а батьки у такому випадку мають право взяти тиждень відпустки.

Крім того, дозволяється не виходити на роботу людям із групи ризику, якщо вони знають про позитивний тест серед співробітників і побоюються заразитися.

Такі обмеження діють протягом 10 днів після отримання позитивного тесту або менше, якщо після того людина отримала негативний ПЛР-тест.

Нагадаємо, РеІнформ підготував серію матеріалів для тих, хто мандрує або вимушений переміщатися країнами Євросоюзу. Пропонуємо дізнатися, які ковідні обмеження наразі діють у Франції, Сербії та Люксембурзі.

Фото: Kurier