Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Коронавірусні правила: які країни скасували карантинні обмеження?

31 Липня 2022, 20:15

Світ потроху оговтується від коронавірусу. Європейські країни поступово відроджують туризм. Шкода лише, що українці вимушені виїжджати до Європи не для подорожей, а в пошуках прихистку від війни. Однак, не варто забувати, що пандемія нікуди не поділася, і при в’їзді в ту чи іншу країну мандрівникам потрібно враховувати ковідні обмеження. РеІнформ продовжує публікувати серію матеріалів для тих, хто мандрує або вимушений переміщатися країнами Євросоюзу.

Німеччина

Німеччина під’єднана до європейської системи сумісності COVID-сертифікатів (EUDCC). З 11 червня Німеччина зняла всі коронавірусні обмеження на в’їзд. Відтепер у країну можна подорожувати без довідок про вакцинацію, одужання чи тестів. Водночас для прибулих із Китаю, включно з громадянами Німеччини, обмеження на в’їзд продовжать діяти. Більше інформації можна переглянути тут.

Словенія

Словенія під’єднана до європейської системи сумісності COVID-сертифікатів (EUDCC). З 31 травня Словенія скасувала всі внутрішні та прикордонні ковідні обмеження. Носити маску обов’язково в закритих громадських місцях і в транспорті. Більше інформації можна переглянути тут.

Ірландія

З 6 березня туристи, які прибувають до Ірландії, більше не зобов’язані показувати сертифікат вакцинації, довідку про одужання або ж негативний результат ПЛР-тесту. Заповнювати форму dPLF – також не обов’язково. Більше інформації можна переглянути тут.

Фото: migrant.biz.ua