Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Коронавірусні правила: які країни скасували карантинні обмеження?

30 Липня 2022, 16:25

Світ потроху оговтується від коронавірусу. Європейські країни поступово відроджують туризм. Шкода лише, що українці вимушені виїжджати до Європи не для подорожей, а в пошуках прихистку від війни. Однак, не варто забувати, що пандемія нікуди не поділася, і при в’їзді в ту чи іншу країну мандрівникам потрібно враховувати ковідні обмеження.

РеІнформ продовжує публікувати серію матеріалів для тих, хто мандрує або вимушений переміщатися країнами Євросоюзу.

Франція

Франція під’єднана до європейської системи сумісності COVID-сертифікатів (EUDCC). Підтвердження повного курсу вакцинації достатньо для прибуття до країни. Додатково також потрібно буде заповнити форму dPLF, яку можна знайти тут. Для невакцинованих мандрівників обов’язковість пред’явлення негативного тесту для поїздки до Франції залишається, але заходи щодо прибуття (тест, ізоляція) скасовуються. Більше інформації можна переглянути тут.

Сербія

Обмежень на в’їзд до Республіки Сербія немає. Більше інформації можна переглянути тут.

Люксембург

Люксембург під’єднаний до європейської системи сумісності COVID-сертифікатів (EUDCC). З 22 квітня туристи з ЄС, Шенгенської зони, а також Сан-Марино, Андорри, Монако та Ватикану можуть подорожувати до Люксембургу без обмежень. Відвідувачі з інших країн, повинні показати ковідний сертифікат чи довідку про одужання. Маски обов’язкові в медичних установах та при відвідуванні будинків для людей похилого віку. Більше інформації можна переглянути тут.

Фото: Dreamstime