Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За донати на ЗСУ: українські митці малюють патріотичні листівки

23 Липня 2022, 15:56

Команда українських волонтерів StopWarWithArt створює патріотичні листівки за благодійні внески на ЗСУ. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт StopWarWithArt.

Наразі на сайті представлені 8 листівок. Їх тематика різна: є листівка «Корабель», «Ніколи знову» та «Будь сміливим, як Україна».

Листівки, які надсилатимуть лише в межах України, коштують 100 гривень, а за кордон – 1000 гривень. Половину вартості останньої листівки надсилають на допомогу ЗСУ або перераховують до благодійних фондів, які допомагають потерпілим від війни.

Листівки від StopWarWithArt уже встигли побувати у понад 20 країнах: Канаді, США, Нідерландах, Ізраїлі, Іспанії, Австралії, Японії, Польщі й інших.

Наразі волонтери перерахували вже 40 тисяч гривень на потреби української армії. За цим посиланням благодійники можуть дізнатися, на що конкретно пішов їхній донат.

Українські митці можуть долучитися до StopWarWithArt, взявши участь у конкурсі. Для цього необхідно намалювати власну листівку та надіслати її на пошту: stopwarwithfun@gmail.com.

Нагадаємо, раніше РеІнформ повідомляв, що на благодійному аукціоні за футболки з автографами маріупольських дітей зібрали 65 тисяч гривень, які будуть надіслані на підтримку маріупольців.

Фото: сайт StopWarWithArt