Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В Україні стартує проєкт, який допоможе працевлаштуватися жінкам, що втратили роботу внаслідок війни

23 Липня 2022, 14:01

В Україні запускають міжнародний проєкт, який допоможе працевлаштовувати жінок, що втратили роботу через широкомасштабну агресію рф. Про це пише РеІнформ із посиланням на Євроінтеграційний портал.

Внаслідок повномасштабної війни в Україні 39% українців втратили роботу та можливість фінансово себе забезпечувати. Більшість із них – жінки, які тепер не мають ані джерел доходу, ані можливостей для професійного розвитку. У відповідь на це проєкт «Women For The Future» допомагатиме українкам, які втратили роботу чи дохід внаслідок війни та шукають можливості з працевлаштування.

У межах ініціативи жінки можуть долучитися до таких активностей:

  • цикл лекцій для підвищення рівня стресостійкості та налаштування на активний пошук роботи, профреалізацію на новому місці;
  • серія вебінарів з питань працевлаштування та професійного розвитку;
  • кар’єрні індивідуальні та групові консультації;
  • програми професійної перекваліфікації за різними актуальними напрямами;
  • закрита спільнота з експерт(к)ами, які надаватимуть фахові поради щодо працевлаштування та кар’єрного розвитку, де в учасниць буде можливість спілкуватись одна з одною, обмінюватися досвідом.

Долучитися до проєкту можуть:

  • українки, які втратили роботу чи джерела доходу через війну, шукають нові можливості для працевлаштування та посилення економічної спроможності й потребують у цьому допомоги та підтримки;
  • компанії, платформи з працевлаштування та кар’єрні ініціативи, які хотіли б допомогти з працевлаштуванням жінок і дівчат, створювати для них кар’єрні можливості та стати партнерами проєкту.

Дізнатися більше про проєкт, долучитися як учасниця чи стати партнером можна за посиланням.

Раніше ми писали, що Україна оновить національний план дій стосовно безпеки жінок з урахуванням воєнних реалій.