Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Коронавірусні правила: які країни скасували карантинні обмеження?

22 Липня 2022, 19:34

Світ потроху оговтується від коронавірусу. Європейські країни поступово відроджують туризм. Шкода лише, що українці вимушені виїжджати до Європи не для подорожей, а в пошуках прихистку від війни. Однак, не варто забувати, що пандемія нікуди не поділася, і при в’їзді в ту чи іншу країну мандрівникам потрібно враховувати ковідні обмеження.

РеІнформ продовжує публікувати серію матеріалів для тих, хто мандрує або вимушений переміщатися країнами Євросоюзу.

Італія

З 1 червня відвідувачам Італії більше не потрібно пред’являти будь-які документи щодо COVID-19 для в’їзду. Маски у громадському транспорті залишаться обов’язковими.

Більше інформації  можна переглянути тут.

Нідерланди

Нідерланди під’єднані до європейської системи сумісності COVID-сертифікатів (EUDCC). З 23 березня мандрівники з ЄС та Шенгенської зони можуть вільно в’їжджати до Нідерландів без будь-яких обмежень. Більше інформації можна переглянути тут.

Ватикан

Ватикан зняв всі коронавірусні обмеження. Також по прибутті до країни більше не потрібен карантин. Більше інформації можна переглянути тут.

Нагадаємо, раніше РеІнформ публікував інфомацію, про те, які наразі коронавірусні обмеження діють в Польщі, Литві та Албанії.

Фото: Italiano na prática