Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ворог використовує рідних і близьких військовополонених для антиукраїнських спецоперацій – ГУР МО України

22 Липня 2022, 15:26

Агресор використовує родичів українських військовополонених для проведення дезінформаційних антиукраїнських спецоперацій.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Близьким наших захисників готують пастки. Людей спонукають їхати на територію ворожої держави, де вони стають легкою здобиччю пропагандистської машини та спецслужб країни-окупанта. В багатьох випадках такі дії з боку рідних і близьких полонених ускладнюють переговори та віддаляють дату звільнення, а інформація про самих полонених, їхніх побратимів та місце служби створюють реальну небезпеку як для українців, що потрапили в полон, так і для України в цілому.

Відтак, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими ГУР закликає близьких і родичів наших полонених скористатися Консультаційною лінією або звернутися в приймальню Координаційного штабу та повідомити всю необхідну інформацію.

  • Консультаційна лінія:380 (95) 412 74 24. Приймання дзвінків: пн-пт з 10:00 до 16:00 години.
  • Приймальня Координаційного штабу:(044) 425 12 09 з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю. Адреса приймальні: м. Київ, вул. Спаська, 37.

Окрім цього, в Мінреінтеграції від початку повномасштабного вторгнення працює цілодобова гаряча лінія з кризових питань 15-48, на яку в середньому кожні дві хвилини звертаються українці.

Нагадаємо, напередодні наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.