Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Велика Британія дозволила вʼїзд українським дітям без супроводу батьків

22 Липня 2022, 11:02

Напередодні уряд Великої Британії змінив правила в’їзду для українських біженців у межах програми «Дім для України». Відтепер маленькі українці зможуть перетинати кордон без супроводу батьків.

Про це пише «Європейська правда» із посиланням на The Guardian, повідомляє РеІнформ.

Відповідно до нових правил дитина зможе самостійно в’їхати на територію Великої Британії, якщо один із її батьків або опікун підтвердять, що «це в її (дитини) найкращих інтересах».

Крім того, громадяни Сполученого королівства, які погодяться прийняти у себе дитину з України, повинні зобов’язатися взяти її не менш ніж на 3 роки (замість 6 місяців у випадку дорослих) або поки дитині не виповниться 18.

У Міністерстві внутрішніх справ країни зазначають, що заявки від дітей, які були подані попередньо, уже розглянули. Надалі нові можна буде надсилати з 10 серпня.

За даними The Guardian, через неможливість в’їзду до Британії без одного з батьків тисячі дітей залишилися в Україні, зокрема й на тимчасово окупованих територіях.

Нагадаємо, нещодавно у палаці Орбеліані у Тбілісі президентка Грузії Саломе Зурабішвілі зустрілася з дітьми переселенців з України. 

Фото: Shutterstock