Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Коронавірусні правила: які країни скасували карантинні обмеження?

21 Липня 2022, 18:47

Світ потроху оговтується від коронавірусу. Європейські країни поступово відроджують туризм. Шкода лише, що українці вимушені виїжджати до Європи не для подорожей, а у пошуках прихистку від війни. Однак не варто забувати, що пандемія нікуди не поділася, тож при в’їзді до тієї чи іншої країни мандрівникам потрібно враховувати ковідні обмеження. РеІнформ продовжує публікувати серію матеріалів для тих, хто мандрує або змушений переміщатися країнами Євросоюзу.

Латвія

Латвія під’єднана до європейської системи сумісності COVID-сертифікатів (EUDCC). З 1 квітня у Латвії раді всім мандрівникам незалежно від статусу вакцинації та без необхідності проходити тест на COVID. Більше інформації можна переглянути тут.

Словаччина

З 6 квітня мандрівники можуть в’їжджати до Словаччини без будь-яких обмежень щодо COVID-19. Також скасовується карантин для невакцинованих туристів. Більше інформації можна переглянути тут.

Австрія

З 1 червня всі обмеження на в’їзд через COVID-19 для туристів скасовано. Однак обов’язково потрібно носити маску у громадському транспорті та в аптеках Відня. Більше інформації можна переглянути тут.

Фото: Depositphotos

МІТКИ