Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

На Херсонщині окупанти посилюють поліцейсько-адміністративний режим – ГУР МО

20 Липня 2022, 11:54

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області окупаційна адміністрація посилює поліційний режим і запроваджує заходи покарання у разі порушення комендантської години. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на фейсбук Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Зокрема, видано наказ так званого голови «воєнно-цивільної адміністрації Херсонської області», колаборанта Володимира Сальдо «Про заходи відповідальності за здійснення окремих правопорушень, що зазіхають на громадський порядок і громадську безпеку».

У документі йдеться про заборону діяльності, яка перешкоджає роботі окупаційних адміністрацій, виборчих комісій та інших органів, створених рашистами на окупованих землях. Заборонена «дискредитація органів влади РФ» і будь-яка інформаційна пропаганда, спрямована проти окупаційної влади.

Також розпорядженням «голови Каховської вца» Володимира Лєонтьєва посилюється пропускний контроль на території Каховського району. Надано дозвіл на обшуки, затримання й обмеження волі, які можуть проводитися на розсуд окупантів.

Серед місцевих мешканців поширюється інформація, що російські окупаційні війська дали 72 години охочим виїхати до Криму, оскільки найближчим часом можливість проїзду буде закрито.

Населення Херсонської області попереджене про посилення заходів покарання у разі порушення комендантської години. Порушникам погрожують розстрілом на місці.

Раніше ми писали, що на окупованій Херсонщині продовжують лікарняні та страхові виплати.