Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції підтримує ініціативу Першої леді України щодо психосоціальної підтримки постраждалих від війни українців

19 Липня 2022, 20:20

В межах цієї ініціативи Мінреінтеграції за підтримки незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» організувало тренінги зі стрес-менеджменту. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Вони відбудуться на базі колцентру Мінреінтеграції, оператори якого працюють і з українцями, що постраждали внаслідок бойових дій, були змушені залишити своє постійне місце проживання або опинились на тимчасово окупованих територіях.

Набуття навичок боротьби зі стресом для операторів колцентру є дуже важливим, оскільки вони щоденно працюють з людьми, які перебувають у кризових станах, стали жертвами війни або пережили травматичні події.

Нагадаємо, Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива Першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати стрес, пов’язаний із війною, та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та іноземними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Нагадаємо, як уже повідомляв РеІнформ, в подальшому кількість людей, які відчувають наслідки воєнної ситуації на власному психічному стані, тільки зростатиме. Навіть серед тих, хто зміг стійко перенести перші місяці війни.