Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

За кордоном українцям готові платити до 80 тисяч гривень за роботу. Яких спеціалістів шукають

19 Липня 2022, 16:23

Представники робітничих професій за кордоном завжди були важливим складником української економіки, а під час війни – тим паче. За даними НБУ, вже у травні грошові перекази в Україну перевищили довоєнний рівень з огляду на активне працевлаштування українців за кордоном. Це означає, що роботодавці з інших країн продовжують наймати наших працівників. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на аналітичний звіт «OLX Робота».

Де найчастіше пропонують роботу українцям?

Найбільше пропозицій роботи для українців є у Польщі, там відкриті понад 1700 вакансій. Потім за кількістю вільних посад йдуть Німеччина – 369, Ізраїль – 303, Чехія – 238, Нідерланди – 213, Великобританія – 182.

Яких спеціалістів шукають за кордоном найчастіше?

За кількістю оголошень на OLX, за кордоном найбільше потребують пакувальників і фасувальників. За цю роботу залежно від країни спеціалістам пропонують від 28 тисяч гривень у Литві до 57,8 тисячі гривень у Нідерландах. Також серед найпоширеніших – варіанти для різноробів із заробітною платою від 31 до 87,6 тисячі гривень і для водіїв із зарплатою від 39,5 до 81,5 тисячі гривень.

Загалом, у категорії «Робота за кордоном» у липні роботодавці найчастіше шукають таких фахівців: пакувальник / фасувальник, різнороб, водій, швачка, оператор, збирач, будівельник, доглядальниця, сортувальник, прибиральник.

Найбільше українцям за роботу платять у США – понад 110 тисяч гривень, Канаді – 95 тисяч гривень, Норвегії – 90 тисяч гривень та Ізраїлі – 85 тисяч гривень. Найнижчу ж середню зарплату по Європі пропонують у Болгарії – 20,2 тисячі гривень, Угорщині – 24,5 тисячі й у Греції – 7,5 тисячі гривень.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, яку допомогу отримують українські біженці у Японії.

Фото: marketer.ua