Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З 25 липня Польща впроваджує нові правила ввезення тварин з України

18 Липня 2022, 19:47

З наступного тижня польські митні та ветеринарні служби впроваджують нові правила ввезення тварин з України до Республіки Польща. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Урядовий портал.

Починаючи з 25 липня 2022 року, ввезення домашніх тварин (котів, собак і тхорів) у супроводі їхніх власників або опікунів (уповноважених осіб) на територію Республіки Польща з України буде можливим за умови виконання таких вимог:

  • тварина ідентифікована за допомогою мікрочипу;
  • тварина має чинну вакцинацію від сказу, яка проведена не раніше дати мікрочипування;
  • тварина має дійсний паспорт європейського зразка, який видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби та підтверджує проведення згаданих вище операцій.

Для спрощення процедури перетину кордону польські митні та ветеринарні служби не вимагатимуть довідку про стан здоров’я та результати тестування на визначення рівня антитіл проти сказу, проведеного методом титрування.

У разі подальшого переміщення до країни, де таке тестування необхідно, власник домашньої тварини може провести його у Польщі. Витрати на дослідження й інші необхідні ветеринарні процедури несе власник тварини.

Раніше ми писали, що у Польщі на залізничному вокзалі працює фельдшерсько-акушерський пункт для тварин.