Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Більше 8 тисяч освітян, працівників культури та спорту отримали зарплату за березень

28 Квітня 2022, 19:43

Маріупольська міська рада продовжує процес відновлення фінансової спроможності для здійснення виплат працівникам бюджетної сфери та комунальних підприємств. Також розпочато нарахування матеріальної допомоги пораненим маріупольцям, які змогли виїхати зі зруйнованого міста.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Маріупольську міська раду.

Раніше виплати за березень та квітень проведено героїчним медичним працівникам, які цілодобово займалися порятунком життів в блокадному Маріуполі. Загалом відновлення бюджетних платежів торкнеться 25 тисяч маріупольських сімей.

«Ми намагаємося врятувати маріупольців, які досі знаходяться в місті. В той же час розгортаємо комплексну допомогу нашим жителям через центри «ЯМаріуполь». Відновлення виплат підтримає в тяжкі часи десятки тисяч маріупольских сімей. Також продовжуємо залучати кошти благодійників для матеріальної допомоги маріупольцям», – зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Тим часом, рашисти не можуть поновити навчальний процес навіть в одній школі Маріуполя. Директори та вчителі, які не змогли покинути місто, в більшості відмовляються співпрацювати з окупантами навіть попри погрози.