Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 14 липня

14 Липня 2022, 9:01

Розпочалася сто сорок перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

  • На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках змін у складі, положенні підрозділів та характері діяльності противника не відзначається.
  • На Харківському напрямку противник здійснив обстріли із артилерії різних калібрів в районах населених пунктів Дергачі, Черкаська Лозова, Дементіївка, Руські Тишки, Черкаські Тишки та Слатине.
  • На Слов’янському напрямку ворог здійснює вогневе ураження поблизу Барвінкового, Дібрівного, Курульки, Подолівки, Чепіля, Краснопілля та Богородичного.
  • На Краматорському напрямку противник обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони Григорівки, Сіверська, Краматорська, Верхньокам’янського, Закітного, Серебрянки та Спірного.
  • На Бахмутському напрямку противник здійснив обстріли із озброєння танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Новолуганське, Нью-Йорк, Покровське, Весела Долина, Соледар, Берестове, Веселе, Виїмка, Семигір’я, Вершина та поблизу Вуглегірської ТЕС.
  • На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій ворог не вів.
  • На Південнобузькому напрямку противник зосереджує зусилля на недопущенні наступу підрозділів Сил оборони України.

Також фіксуються випадки незадовільного продовольчого забезпечення окупаційних військ. За наявною інформацією, залишається низьким рівень укомплектування командирами взводів у підрозділах 2-ї загальновійськової армії Центрального військового округу. Причина – значні втрати та відмова від участі у бойових діях на території України.