Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ірина Верещук: 127 українських дітей-сиріт відправлено до Європи на реабілітацію

13 Липня 2022, 19:52

За сприяння віцепрем’єра Ірини Верещук 127 дітей з інтернатних установ Одеської та Чернігівської областей разом з опікунами доправили за кордон на реабілітацію. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Зокрема, з Одещини 75 дітей-сиріт – до Румунії, ще 16 – до Литви. Цим дітям потрібен спеціальний догляд, який забезпечить приймаюча країна. З Чернігівської області 36 дітей-сиріт вирушили до Польщі.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення рф понад 6 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, були переміщені в безпечніші регіони України або за кордон. Деякі з них мають особливі потреби.

«Мінреінтеграції всіляко сприяємо тому, щоб наші діти, які не мають батьків чи опікунів, опинились у безпеці, змогли відновитись та зміцнити здоров’я», – відзначила Ірина Верещук.

За сприяння Мінреінтеграції повернуто 44 дитини, яких окупанти незаконно вивезли на тимчасово окуповані території України та до рф.

Нагадаємо, віцепрем’єрка Ірина Верещук: Спільно з міжнародними організаціями маємо якнайшвидше відновити життя на деокупованих територіях.