Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У Києві для переселенців проводять сеанси каністерапії

12 Липня 2022, 15:59

Психологи столичного гуманітарного центру допомоги маріупольцям застосовують зоотерапію для психологічної реабілітації постраждалих від війни переселенців. Повідомляє РеІнформ з посиланням на Вечірній Київ.

З травня цього року в Києві по вулиці Антоновича, 39 запрацював гуманітарний центр всебічної допомоги «ЯМаріуполь». У хабі переселенці з Маріуполя можуть отримати всебічну допомогу і, власне, допомогу психологів – у закладі діє каністерапевтична локація.

Каністерапія – це різновид зоотерапії, що використовується у методиці психосоціального лікування за участю спеціально навчених собак під керівництвом психолога. В усьому світі каністерапія поширена у роботі з дітьми, людьми з інвалідністю та з посттравматичним синдромом, а також військовими.

На таку терапію найчастіше приходять мами з дітьми. Під час спілкування із чотирилапими ті, хто переніс стрес і горе через війну, розслабляються і відволікаються від емоційних травм.

Раніше ми писали, що у столиці відкрили безкоштовний освітній хаб Inspiration Cafe для дітей внутрішньо переміщених осіб.