Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Не можна виселяти ВПО із закладів освіти без надання альтернативного прихистку

11 Липня 2022, 20:17

На сьогодні в закладах освіти різного рівня тимчасово розміщено майже 40 тис. внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Мінреінтеграції.

Останнім часом на адресу Мінреінтеграції почали надходити скарги: деякі заклади, де облаштовані місця компактного поселення ВПО, вимагають виселення переселенців в зв’язку з наближенням навчального року.

Віцепрем`єр Ірина Верещук вже наголошувала, що виселення ВПО з закладів освіти без надання альтернативного місця тимчасового проживання є неприпустимим.

«Необхідно якнайшвидше знайти рішення до початку навчального року, щоб забезпечити усіх ВПО тимчасовим житлом», – зазначила вона.

Сьогодні Мінреінтеграції скерувало відповідного листа на керівників структурних підрозділів з питань освіти обласних, Київської міської та районних військових адміністрацій, а також – органів місцевого самоврядування з вимогою терміново – до 25 липня – опрацювати питання переміщення таких ВПО у тимчасове або соціальне житло з придатними умовами для поселення.

Нагадаємо, оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні.