Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

У додатку «Дія» з’являться документи про освіту

11 Липня 2022, 18:04

В Україні працюють над впровадженням електронних документів про освіту на порталі і в мобільному застосунку «Дія». Ця ініціатива особливо стане в пригоді ВПО, особам із тимчасово окупованих територій, а також громадянам України, які потребують отримання, поновлення або визнання таких документів. Повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт МОН.

Наразі КМУ підгодовував проєкт щодо відображення відомостей, що містяться в документах про базову середню, повну загальну середню, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу та вищу освіту засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг із використанням мобільного застосунку «Дія».

Крім того, вже зараз завдяки сервісу ЄДЕБО «Інформація про фізичну особу, що міститься в ЄДЕБО» здобувачі освіти та випускники закладів освіти можуть самостійно отримати інформацію про видані ним документи про освіту та дані про навчання. Для цього лише треба мати кваліфікований електронний підпис, реквізити документів про освіту – не потрібні. Більше інформації про сервіс ЄДЕБО можна знайти тут.

Раніше ми писали, що на порталі «Дія» з’явилася нова послуга для підприємців — єДекларація для бізнесу.