Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Президент провів нараду щодо будівництва інфраструктурних об’єктів згідно з вимогами воєнного часу

10 Липня 2022, 9:36

Президент Володимир Зеленський провів нараду з представниками компаній-підрядників будівництва автомобільних доріг в Україні щодо особливостей спорудження інфраструктурних об’єктів в умовах повномасштабної російської агресії. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на офіційний сайт Глави держави.

Володимир Зеленський висловив подяку за те, що компанії продовжують працювати в Україні навіть після вторгнення РФ, а також за допомогу й підтримку в підготовці оборони українських міст і мережі автодоріг.

«Усі потужні будівельні компанії все це робили», – зауважив він.

Президент наголосив на важливості реалізації плану, який передбачає будівництво об’єктів інфраструктури згідно з вимогами воєнного часу.

«Сьогодні інфраструктура стає галуззю не комфорту, а необхідності та обороноздатності держави через те, що є і зброя, і зерно, і металургія. Тому що стосується залізниці, доріг, мостів та тунелів, то нам потрібно перейти до максимально безпечного процесу, щоб ми були готові до будь-яких ударів ракет і блокувань», – сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше Президент Володимир Зеленський закликав українців розповідати про Україну в світі, щоб підтримувати увагу до української боротьби за свободу.

Фото: president.gov.ua