Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Під час воєнного стану українцям не нараховуватимуть пеню за несплачений газ

9 Липня 2022, 13:58

Наразі через зміну газопостачальника у деяких регіонах України, рахунки за спожитий газ приходять за травень. При цьому сплачувати пеню за прострочені платежі не доведеться. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Соціальну інформаційну платформу.

З 1 травня мільйонам українців з 17 областей змінили газопостачальника. Під час воєнного стану усі споживачі, яких раніше обслуговували постачальники під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» та ТОВ «Одесагаз-Постачання», отримуватимуть газ від ГК «Нафтогаз України».

У зв’язку з великою кількістю нових клієнтів та відповідним навантаженням, чимало людей лише зараз отримують рахунки за травень.

У рахунках рекомендується сплатити кошти за спожитий газ до 25 числа місяця після розрахункового. В іншому разі попереджають про нарахування пені за кожен день прострочення.

Попри це в «Нафтогазі» запевнили, що платити пеню за прострочені платежі не доведеться – під час воєнного стану її не нараховуватимуть.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, у 694 деокупованих населених пунктах поновили газопостачання, електроенергією забезпечено майже 900 населених пунктів.

Фото: ck-oda.gov.ua