Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Мінреінтеграції розробляє маршрути повернення депортованих українців

5 Липня 2022, 10:59

4 липня в Естонію прибули представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: заступник Міністра Олексій Бородай та директор Національного інформаційного бюро Олександр Смірнов. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Мінреінтеграції.

Мінреінтеграції опікується поверненням в Україну громадян, незаконно депортованих до росії або таких, що виїжджають з тимчасово окупованих територій через росію. Багато українців дістаються додому із рф через країни Балтії, зокрема Естонію. Завдання Мінреінтеграції полягає в створенні умов для повернення депортованих громадян додому: документи, транспорт, логістика.

Представники Мінреінтеграції відвідали прикордонний пункт пропуску в м. Нарва на межі між Естонією та росією, щоб особисто ознайомитись з умовами перетину російсько-естонського кордону. Серед завдань посадовців – розроблення транспортного маршруту від Нарви до західного кордону України, яким українці повертатимуться з рф додому.

Нагадаємо, Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук нещодавно закликала мешканців ТОТ та депортованих до рф українців використати будь-яку можливість, щоб виїхати додому. В тому числі через території росії та третіх країн, зокрема Естонії та Латвії.

Фото: Мінреінтеграції