Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Франція готова й надалі підтримувати Україну медичними та фармацевтичними засобами

27 Квітня 2022, 16:26

Франція продовжить надавати всебічну підтримку сфері охорони здоров’я нашої країни, оперативно реагувати на звернення МОЗ України щодо потреби в медичних засобах, обладнанні та витратних матеріалах. Зокрема, вже найближчими днями Україна очікує від французьких партнерів чергову партію гуманітарної допомоги.

Про це Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив під час зустрічі з Етьєном де Понсеном, Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні.

«Велика подяка нашим французьким колегам за ту допомогу, яку наша країна отримує з першого дня війни. І ми говоримо не лише про гуманітарну підтримку. Сьогодні за сприяння перших леді України та Франції важкохворі українські діти вже отримують високоспеціалізовану медичну допомогу у французьких клініках. Також ми високо цінуємо те, що Франція готова долучитися до діалогу щодо відновлення України після перемоги над агресором, особливо що стосується інвестицій у фармацевтичну та медичну галузі», — заявив Міністр.

За словами очільника МОЗ, нині гостро постає питання продовження діяльності світових фармкомпаній на території росії. МОЗ продовжуватиме наполягати на виході французьких фармкомпаній з російського ринку.

Російські терористи вбивають мирне населення, ґвалтують жінок і дітей, обстрілюють медиків і волонтерів, руйнують лікарні. Тому ми вимушені застосовувати всі можливі заходи для зупинення цих звірств, і навіть шляхом створення обмеженого доступу до лікарських засобів у країні-агресорі. У росіян є (чи, принаймні, була) можливість цьому запобігти — розпочати тиснути на владу і виводити війська з України.