Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

«Листи любові» підтримають людей в окупації

3 Липня 2022, 14:55

В Україні почав роботу сайт Lettersoflove.org.ua, де кожен українець може написати теплі слова підтримки співвітчизникам, які залишилися в тимчасово окупованих росіянами містах і селах.

П’ятий місяць перебуваючи у постійному відчутті страху й небезпеки, українці в окупації морально втомлюються, зневірюються в майбутньому, почуваються безпорадними. Як пояснили організатори акції, «Листи любові» мають стати рятівною соломинкою для наших рідних і друзів, доводячи, що ми не забули про них і боротимемося за них до самої Перемоги.

Писати можна як конкретним людям, так і всім жителям будь-якого населеного пункту на ТОТ. Загалом організатори проєкту планують зібрати щонайменше 10 тис. послань і доправити їх до пунктів призначення в різний спосіб: в онлайн-форматі, роздрукованими чи в іншій версії.

Тут ключове завдання – показати людям на ТОТ, що ми про них пам’ятаємо і прийде час, знову будемо разом.

Проєкт «Листи любові» стане частиною масштабної кампанії, створеної за сприяння громадських організацій, які працюють із гуманітарними та інформаційними питаннями на тимчасово окупованих територіях.

Нагадуємо, що перерахування коштів за надані житлово-комунальні послуги на рахунки підконтрольних окупаційній владі банківських установ або сплата готівкою їх представникам не зараховується як оплата.

Фото: lettersoflove.org.ua