Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ЄС відкриває двері для українського вантажного транспорту

30 Червня 2022, 19:38

Україна в найшвидші терміни підписала з Європейським Союзом Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Це означає, що:

  • ЄС визнаватиме українські водійські права;
  • Українським перевізникам більше не потрібні дозволи для в’їзду в ЄС. Проблема, яка існувала роками та гальмувала експортні можливості України, тепер вирішена;
  • Угода про вантажні автомобільні перевезення плюс рішення ЄС щодо скасування мит і тарифів на українські товари дають бізнесу економію в десятки мільйонів доларів, а головне — відкривають для української продукції неймовірні можливості на європейських ринках.

Зазначимо, це вже третій за останній рік “безвіз” для України із ЄС після авіаційного та енергетичного. Навіть попри війну та намагання росії зупинити рух України до Європи, інтеграція у внутрішній європейський ринок просувається надшвидкими темпами.

Нагадаємо, українське посвідчення водія відтепер адаптоване до документів ЄС. Для отримання європейського документа необхідно обміняти старе посвідчення у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

Фото: pixabay