Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Як допомогти тваринам, що через війну втратили власників

29 Червня 2022, 20:27

В Україні запрацював вебсервіс допомоги домашнім тваринам. Він містить реєстр загублених та знайдених тварин із детальною інформацією про них та місце їх перебування, що дозволить знайти загубленого собаку чи кота, або ж підшукати нового друга. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на VetBook.

Цей сервіс містить також реєстр волонтерських служб, волонтерів, волонтерських та громадських організацій, благодійних фондів України та Європи, що дає можливість притулкам знайти фінансування або іншу волонтерську чи гуманітарну допомогу тваринам.

Волонтери, благодійні фонди, громадські організації України та Європи можуть зареєструватися на сайті та допомагати кинутим, безпритульним та домашнім тваринам. Притулок, що бажає отримати гуманітарну допомогу від волонтера чи благодійного фонду, має розмістити на сайті інформацію про себе та свій запит (фінансова, гуманітарна, соціальна допомога тощо).

Окрім бази волонтерів та можливості знайти нову домівку для домашнього улюбленця, сервіс міститиме каталог ветеринарів, ветеринарних клінік, салонів краси та грумерів для тварин, кінологів, кравців, лабораторій та спеціалістів із діагностики тварин у вашому місті з детальною інформацією про послуги, їх вартість, кваліфікацію та досвід спеціалістів, їхні рейтинги та відгуки та багато іншого.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, у Хмельницькому діє єдиний в Україні військовий шпиталь ветеринарної медицини. Спеціалісти закладу надають допомогу собакам, які служать у ЗСУ, Нацполіції та Нацгвардії, а також тваринам у прифронтових зонах та домашнім улюбленцям вимушених переселенців.

Фото: vokrugsveta.ua