Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Найбільший обмін полоненими: звільнено 144 українських захисники – ГУР МО України

29 Червня 2022, 19:22

В рамках найбільшого обміну з полону окупантів визволено 144 українських захисники. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Телеграм Головного управління розвідки МО України.

«Проведено черговий обмін полоненими, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники. Це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення. Зі 144 звільнених – 95 оборонців «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов»», – зазначається у повідомлені.

Загалом звільнено: 59 бійців Національної гвардії; 30 – Військово-морських сил; 28 – Збройних сил України; 17 – Державної прикордонної служби України; 9 – Територіальної оборони; 1 – Національної поліції України.

З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.

Зазначається, що більшість звільнених українців мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок.

Наразі всі вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу – долучились Мінреінтеграції та інші відомства.