Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

В США запустили платформу пошуку спонсора і житла для українців: як вона працює

29 Червня 2022, 15:00

Уже 2 місяці як працює американська міграційна програма «Єднаймося заради України». Вона дозволяє біженцям з нашої країни отримати законний дозвіл на тимчасовий в’їзд до Сполучених Штатів. Згідно з міграційною програмою, українцям треба знайти собі спонсора, який забезпечить житлом та допоможе з пошуком роботи. Щоб полегшити цей процес, створили програму Welcome Connect. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на сайт Fast Company.

Welcome Connect – це платформа, де можуть реєструватися українці, які шукають житло, та американці, які його надають.

Від українців вимагається лише заповнення профілю. Вони можуть переглядати списки спонсорів та контакувати, з ким хочуть поспілкуватися. Водночас американці, які надають житло, тобто спонсори, не можуть обирати профілі українців.

Натомість після реєстрації жителі США мають пройти навчальні модулі, які пояснюють, що передбачає «опікунство», а також заповнити свій профіль.

Важливо: у США реєструватися на цій платформі можна з 22 червня, а для українців програма буде доступна з 29 червня.

Коли українець та спонсор вирішують, що підходять один одному, їх відправляють на державний сайт, щоб офіційно подати заявку на федеральну програму «Uniting for Ukraine». Уряд ретельно перевіряє як потенційних спонсорів, так і українців. Після схвалення громадяни України можуть приїхати до США впродовж 90 днів і залишитися тимчасово на термін до двох років.

Що передбачає «опікунство»?
Американці, які погоджуються прихистити сім’ю з України, стають опікунами, або спонсорами. Вони мають допомогти нашим громадянам з житлом, грошима, залученням до спільноти та підтримкою у різних сферах життя.

Нагадаємо, як працює американська міграційна програма «Єднаймося заради України».

Фото: Fast Company