Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Деокупація: на Чернігівщині зводять 125 модульних будинків для тих, хто залишився без житла

29 Червня 2022, 13:45

У модульне містечко в селі Новоселівка, що поблизу Чернігова, найперше в’їдуть родини, чиї будинки були зруйновані. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Суспільне.

Як розповіли у Киселівській територіальній громаді, обов’язки зі складання списків людей та черговість їхнього заселення у модульні будиночки поклали на сільську раду.

Монтаж містечка у Новоселівці вже завершений, однак туди досі не підвели комунікації: електро- та водопостачання, систему водовідведення. Заселяти родини у модульні будинки зможуть після передачі їх на баланс сільради та проведення мереж. Нині невідомо, коли це може відбутися, оскільки грошей на прокладання комунікацій у бюджеті сільради немає. Більшість підприємств, що працювали на території громади, знищені внаслідок російської агресії, тож немає надходжень. Тому цим питанням займається Чергігівська ОВА.

Першими в нові оселі в’їздитимуть люди, чиє житло було знищене внаслідок обстрілів. Таких будинків 125. Надалі тимчасові помешкання надаватимуться родинам, чиє житло пошкоджене.

Якщо місць у модульному містечку у Новоселівці не вистачатиме, людей планують влаштувати на території лижної бази.

Монтаж першого модульного містечка на Чернігівщині почали два тижні тому.

Нагадаємо, на Закарпатті планують побудувати модульні будинки для внутрішньо переміщених осіб, а також реконструювати соціальні приміщення із житлового фонду облради для потреб ВПО.

Фото: Суспільне Чернігів