Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Оперативна інформація Генерального штабу ЗС України станом на ранок 29 червня

29 Червня 2022, 10:02

Розпочалась 126 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Повідомляє РеІнформ з посиланням на Генеральний штаб ЗС України.

 • На Волинському та Поліському напрямках триває перевірка боєготовності збройних сил республіки білорусь. За наявною інформацією, на період з 28 червня по 16 липня поточного року в Гомельській області сплановано проведення військових зборів з військовозобов’язаними. Зберігається загроза авіаційних і ракетних ударів.
 • На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати у прикордонних районах на території Брянської та Курської областей до трьох батальйонних тактичних груп і підрозділів повітряно-десантних військ. Агресор обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей.
 • На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на утриманні раніше зайнятих позицій. З метою уточнення положення наших військ провів повітряну розвідку в районах Циркунів і Кутузівки.
 • На Слов’янському напрямку окупант основні зусилля зосередив на веденні штурмових дій з метою виходу на рубіж Богородичне – Краснопілля і створення умов для подальшого наступу на Барвінкове та Слов’янськ.
 • На Донецькому напрямку основні зусилля ворога зосереджені на веденні бойових дій на Лисичанському і Бахмутському напрямках з метою оточення Лисичанська.
 • На Лисичанському напрямку ворог продовжує наступ у напрямку Вовчоярівка – Верхньокамʼянка.
 • На Бахмутському напрямку агресор наступає в напрямках Мідна Руда – Клинове. Має частковий успіх, закріплюється у північній частині Клинового й поблизу траси Е-40 (у районі Вуглегірської ТЕС).
 • На Новопавлівський напрямок окупанти перемістили до двох батальйонних тактичних груп з Авдіївського та Бахмутського напрямків.
 • На Авдіївському, Курахівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів. Здійснює систематичний вогневий вплив з метою сковування підрозділів Сил оборони України та недопущення їх перекидання на інші напрямки.
 • На Південнобузькому й Таврійському напрямках загарбник основні зусилля зосереджує на утриманні раніше зайнятих рубежів, недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій у Херсонській та Миколаївській областях.
 • На Криворізькому напрямку ворог, з метою посилення своїх підрозділів, перемістив у визначений район до однієї батальйонної тактичної групи.
 • На Миколаївському напрямку, з метою прикриття районів зосередження озброєння та військової техніки, агресор додатково розгорнув зенітну ракетну батарею С-300ВМ.

У північно-західній частині Чорного моря корабельне угруповання чорноморського флоту рф продовжує виконувати завдання з блокування морських комунікацій та веде розвідку. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії перебуває три носії крилатих ракет морського базування типу «Калібр».

Фото: Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine