Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Майже 65 тисяч літніх людей, які не є переміщеними особами, отримають міжнародну грошову допомогу

29 Червня 2022, 8:00

В межах Меморандуму про співпрацю Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) було передано для виплати грошової допомоги перелік літніх людей, які не є переміщеними особами і подали заяви на її отримання через соціальну платформу єДопомога. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Урядовий портал.

Всі ці заяви пройшли верифікацію, тобто підтвердження, що це реальні люди з реальними адресами, які насправді відносяться до вразливих категорій. Це люди з деокупованих, окупованих територій та регіонів, у яких ведуться бойові дії, які не є внутрішньо переміщеними особами, але постраждали від війни і потребують підтримки.

Це 62475 сімей, що складаються з 64886 людей. Протягом трьох місяців кожен член сім’ї отримуватиме допомогу в розмірі 2220 гривень.

Нагадуємо, соціальна платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій. Рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації.

Пріоритетними є вразливі групи людей, зокрема, люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім’ї.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, ПриватБанк почав виплату допомоги дітям і підліткам від міжнародних організацій.

Фото: tribun.com.ua