Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Уряд виплатив близько 17,2 мільярда гривень допомоги на проживання 2,3 мільйонам ВПО

28 Червня 2022, 18:00

На виплату допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам спрямовано ще один транш обсягом майже 6,2 мільярда гривень.

Про це повідомляє РеІнфром з посиланням на Урядовий портал.

В результаті Уряд загалом виплатив близько 17,2 мільярда гривень майже 2,3 мільйонам людей, які були вимушені переміститись із зон активних бойових дій всередині країни.

Нагадуємо що відповідно до рішення Уряду допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам надається в наступних розмірах:

  • для осіб з інвалідністю та дітей — 3 000 гривень;
  • для інших осіб — 2 000 гривень.

Допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополя, а також територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Отримана допомога на проживання не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та не враховується при обчисленні сукупного доходу домогосподарства під час призначення інших видів соціальної допомоги.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, Ірландія не встановлюватиме обмеження щодо кількості й прийме всіх біженців з України.

МІТКИ