Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Західне Помор’я: польський регіон виділяє 17 млн злотих для біженців. На що витратять гроші?

28 Червня 2022, 16:15

Майже 17 мільйонів злотих на допомогу українцям виділяє Західне Помор’я. Це кошти для адаптації біженців до «життя тут і зараз». Гроші підуть на психологічну та юридичну допомогу, дитячі табори з денним перебуванням або вивчення польської мови.

Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на ukrayina.pl.

Західне Помор’я: підтримка біженців

Дві з половиною тисячі українців, які залишаються в Західному Помор’ї, завдяки заощадженим коштам ЄС отримають психологічну та юридичну допомогу, можливість відвідування дитячих таборів з денним перебуванням або вивчення польської мови.

Перш ніж виділити кошти, чиновники вивчили потреби біженців. Зазначається, що частина грошей буде витрачена на купівлю найнеобхідніших речей.

Праця для біженців у Щецині

За чотири місяці війни в Україні, у Західному Помор’ї витратили чималі фінанси на допомогу біженцям. Директорка Воєводського бюро праці в Щецині зазначає, що місцевій владі вдалося заощадити понад 15 мільйонів злотих. Гроші воєводська управа вирішила спрямувати на допомогу біженцям.  Завдяки цьому будуть профінансовані послуги помічників інтеграції, які підтримуватимуть українців у їхньому перебуванні в Польщі. Ще понад 1 мільйон 250 тисяч злотих – це гроші відомчої програма активізації для іноземців Міністерства сім’ї та соціальної політики Польщі.

Нагадаємо, Польща змінює правила перетину кордону для українців із тваринами.

Фото: Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego we Wrocławiu

 

 

МІТКИ