Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

ПриватБанк почав виплату допомоги дітям і підліткам від міжнародних організацій

28 Червня 2022, 15:27

Відучора «ПриватБанк» сповістив про початок ще одних виплат, повідомляє РеІнформ.

Згаданий банк розпочав виконувати перекази Western Union з фінансовою допомогою від міжнародних організацій внутрішньо переміщеним особам, які через війну змушені виїхати у безпечні регіони та яким на момент одержання допомоги виповнилося від 14 до 18 років.

Як одержати кошти?

Щоб вам нарахували допомогу від ООН World Food Programme або WFP, розмір якої становить 2200 грн, у неповнолітніх українців має бути відкрита картка ПриватБанку для виплат.

Це можна зробити в будь-якому відділенні банку, під час оформлення картки присутність батьків чи опікунів не обовʼязкова.

Важливо, що зарахування і зняття грошової допомоги з такої картки відбувається без комісії.

У ПриватБанку зазначили: українці, яким виповнилося від 14 до 16 років, після одержання SMS-повідомлення з контрольним номером переказу Western Union, зможуть отримати переказ винятково на банківську картку у «Приват24» або у відділенні банку. А от клієнти віком від 16 до 18 років зможуть одержати переказ від Western Union будь-якими каналами банку:

  • у «Приват24»;
  • у банкоматах;
  • у терміналах самообслуговування;
  • у відділеннях банку;
  • звернувшись у клієнтську підтримку телефоном 3700 чи у чат «Допомога онлайн».

Нагадуємо, що для збереження пенсій та соціальних виплат, пенсіонери, які живуть на ТОТ, можуть скористатись спеціальним механізмом у застосунку «Дія». Таким чином, приїздити на підконтрольну територію України необов’язково.

Фото: depositphotos.com

МІТКИ