Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Канадці зібрали понад 2 млн гривень на медичні потреби України

28 Червня 2022, 11:29

Громада міста Егенвіль у Канаді завдяки благодійному аукціону зібрала 90 000 канадських доларів (близько 2 млн гривень). Усі кошти через платформу United24 будуть спрямовані на медичну допомогу.

Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на МОЗ України.

На аукціоні виставили понад 60 лотів: від сертифіката на проживання в готелі Оттави до харчових продуктів. Також була представлена колекційна марка, авторка якої – студентка з України, харківʼянка Оксана Маляр. На аукціоні таку марку продали за 1500 канадських доларів (понад 34 тис. гривень).

Нині сума загального від дня запуску кампанії збору на медичні потреби через платформу United24 становить 84,8 млн гривень.

Кошти спрямовують на медичне забезпечення. Так, нещодавно Міністерство охорони здоров’я разом із ДП «Медзакупівлі України» придбало 35 транспортних апаратів штучної вентиляції легенів.

Нове обладнання вже надійшло в центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і допомагає медикам транспортувати важких пацієнтів у Харківській, Дніпропетровській, Сумській, Миколаївській, Одеській, Черкаській, Чернігівській та Полтавській областях України.

Нині МОЗ готується закупити хірургічні рентгенівські апарати з C-аркою, які, зокрема, допомагають виявляти уламкові поранення.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського у травні була запущена платформа United24, завдяки якій люди з усього світу можуть долучитися до допомоги Україні й зробити донейт в один клік.

МІТКИ