Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Молдова допоможе Україні з розмінуванням

28 Червня 2022, 7:05

Молдова готова допомогти Україні з розмінуванням і післявоєнним відновленням.

Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на прес-конференцію президента Молдови Майї Санду за результатами візиту до Києва.

Як заявила Санду, Молдова має широкий міжнародний досвід у місіях – гуманітарних та із розмінування в різних регіонах світу. Кишинів готовий надати підтримку в цій сфері Україні разом із іншими державами й міжнародними організаціями. Також Молдова готова надати підтримку в повоєнному відновленні нашої країни.

Варто зазначити, що сьогодні вона перебувала з візитом у Києві та зустрічалась із Президентом Володимиром Зеленським. За її словами, вони обговорили економічну співпрацю, особливу увагу приділили енергетичному сектору.

Обидві сторони підтвердили готовність посилювати співпрацю, щоб забезпечити енергетичну безпеку держав під час блокади українських портів у Чорному морі.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, повертаючись до деокупованих районів, переселенець має пам’ятати про заходи безпеки, адже ворог, відступаючи, мінує все, що можна. Громадян очікує небезпека на кожному кроці. Тож варто знати, як діяти на території, залишеній агресором, навіть якщо ви повертаєтесь до свого помешкання, де все таке рідне і знайоме, пише РеІнформ.

МІТКИ