Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Впродовж місяця медико-психологічну допомогу на Львівщині отримали 10 тисяч переселенців

27 Червня 2022, 21:16

За чотири місяці повномасштабної війни медико-психологічна допомога на Львівщині згуртувала навколо себе 1 500 небайдужих людей. Серед них 104 лікарі, 148 психологів, а також волонтери, які щоденно чергують на Головному залізничному вокзалі Львова. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Львівську ОВА.

Зокрема, волонтери зустрічають внутрішніх переселенців з евакуаційних потягів та допомагають їм вирішувати різні проблеми – від забезпечення їжею та житлом до надання медичної та психологічної підтримки.

За цей час медико-психологічна допомога перетворилась на систему, яка діє на всій території Львівщини. В громади області виїжджає робоча група медико-психосоціальної допомоги. Завдяки цьому проєкту вдається вирішити проблеми в комунікації між тими, хто надає допомогу ВПО.

Також робоча група виїздить із мобільними медичними бригадами. Фахівці проводять обстеження та надають медичну допомогу у громадах. Впродовж місяця вдалось охопити 10 тисяч переселенців.

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, оператори гарячої лінії з кризових питань 1548 за червень опрацювали 7 600 звернень внутрішньо переміщених осіб та громадян, що постраждали внаслідок воєнних дій.

Фото: odessa-life.od.ua