Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Ракети рф влучили по ТРЦ у Кременчуку – кількість жертв серед мирних громадян щохвилини зростає

27 Червня 2022, 19:08

У понеділок, 27 червня, російські війська заподіяли ракетного удару по Кременчуку, влучивши в торговий центр. За попередньою інформацією, загинуло щонайменше 2 людини, понад 20 – поранено. У закладі, де на момент ракетного удару перебували понад тисяча відвідувачів, спалахнула потужна пожежа.

На безпрецедентний за своїм цинізмом ракетний удар по цивільному об’єкту вже відреагував Президент України Володимир Зеленський, повідомляє РеІнформ з посиланням на Телеграм Президента.

«Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.
Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів.
Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно», – зазначено у повідомлені.

Своєю чергою, голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив, що зараз на місці працюють медики, рятувальники та правоохоронці. Кількість постраждалих уточнюється.