Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Інформаційна війна: які фейки ворог поширював за минулу добу

27 Червня 2022, 17:50

Станом на ранок 27 червня окупанти вчергове поширювали дезінформацію, маніпуляції та фейки. Про це повідомляє РеІнформ із посиланням на Центр протидії дезінформації.

Дезінформація
ЗМІ рф із посиланням на видання Asian Times повідомили, що «стратегія США та НАТО щодо знекровлення рф виявилася нежиттєздатною: арсенали зброї Заходу виснажуються, а на їх поповнення йде дуже багато часу… ці обставини можуть спонукати Захід сприяти закінченню українського конфлікту».

Дезінформація
Російська преса пише, що «британці втомилися від українських біженців та хочуть їх вигнати. Наприклад, жителі міста Редінг з радістю прийняли у себе біженців, але за чотири місяці розгубили ентузіазм. Тепер вони масово просять українців шукати інше житло чи їхати».

Фейк
Російський пропагандист в.соловйов заявив: «Українські військові знищують у Лисичанську іноземних інструкторів, побоюючись, що ті розкриють секретні дані, здавшись у полон».

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, завдяки чатботам у Telegram можна за кілька натискань знайти необхідну інформацію, адресу, допомогу чи повідомити ЗСУ про окупантів. Утім, водночас з офіційними чатботами стає дедалі більше фейкових. Їх навмисно створюють шахраї задля власної користі.

Фото: ms.detector.media