Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

З початку війни на підприємствах України внаслідок бойових дій постраждали 355 працівників, 119 з них загинули – ФССУ

27 Червня 2022, 16:20

З початку повномасштабного вторгнення рф внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 180 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові. Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 355 працівників (+19 за останній тиждень), 119 з них загинули. Про це повідомляє РеІнформ з посиланням на Фонд соціального страхування України.

До цих відомостей не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована:

  • у Миколаївській області – 65 постраждалих, 26 з яких травмовані смертельно;
  • Києві – 61 постраждалий, 21 смертельно;
  • на Донеччині – 43 постраждалих, 9 смертельно;
  • у Чернігівській області – 24 постраждалих, 7 смертельно,
  • в Сумській області – 22 постраждалих, 8 смертельно;
  • на Київщині – 20 постраждалий, 9 смертельно.

У Фонді зазначили, що усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами. А щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Нагадаємо, Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати щомісячні страхові виплати для потерпілих, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Фото: Facebook