Все про гуманітарну складову - офіційно
ВАЖЛИВО

Оренда заміської нерухомості: які ціни та пропозиції

27 Червня 2022, 15:04

Протягом травня-червня 2022 року вартість оренди заміських будинків у Київській області знизилася на 40% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Водночас ціна за винаймання заміських будинків поряд із великими містами на заході країни значно зросла, пише Інтерфакс Україна з посиланням на дані порталу «OLX Нерухомість».

Так, вартість оренди будинку у Київській області становить у середньому 38 тис. грн/міс., тоді як у Львівській– 15 тис. грн/міс., у Закарпатській – 12 тис. грн/міс., на Одещині – 6,8 тис. грн/міс.

Частину будинку будь-де в Україні можна винаймати за 4-5,5 тис. грн/міс., проте на Закарпатті середня вартість оренди частини будинку сягає 13 тис. грн/міс.

Протягом травня-червня найбільше оголошень щодо оренди заміської нерухомості було зафіксовано у Київській області – близько 5,5 тисяч, що на 88% перевищує аналогічний період минулого року. Далі за кількістю пропозицій такі області: Дніпропетровська – 989, Львівська – 846, Закарпатська – 705 та Одеська – 495.

У відносно безпечних регіонах з 1 травня по 20 червня всього з’явилося 10,5 тисячі оголошень, що у 2,5 рази більше, ніж рік тому.

Здебільшого пропонують орендувати цілі будинки – 69% від загальної кількості оголошень. Значно менше повідомлень щодо котеджів – 11%, частини будинку – 9%, дач – 6%, таунхаусів – 3%.

Раніше ми писали, що варто врахувати при купівлі житла в період воєнного стану.

Фото з відкритих джерел